Biz Kimiz?

Süper İpTV; müşterilerinin gelişen ve değişen teknolojilere uyum sağlaması ve TV yayıncılığını üst düzey konfor, gelişmiş standartlara çıkarmayı hedefleyen, uygun fiyat politikası ile müşterilerinin bu teknolojilere kolayca erişebilmelerini sağlayan bir IP TV hizmeti sağlayıcı firmadır.

Kulllanıcı
5000
+
İçerik
45000
+

Süper İpTV

SÜPER TV IPTV Almanya, Hollanda ve Fransa’ dan sonra şimdi de Türkiye’deki kullanıcılara hizmet veriyor. SÜPER TV IPTV sadece bu ülkeler ile sınırlı bir firma değildir.

Kaliteli iptv hizmetini İngiltere, Bulgaristan, Belçika, Amerika ve Kanada gibi daha birçok ülkeye sunmaktadır.

SÜPER TV IPTV kaliteli iptv yayıncılığında #1 numara olmayı hedef edinmiştir. Bünyesinde barındırdığı yüzlerce kanalın yanısıra sürekli güncellenmeye devam etmektedir.

Kablo yayını olmayan, internet üzerinden servis edilen iptv yayıncılığı hizmetini minimum problemler ile sürdürmektedir. Bu müşteri memnuniyetine de yansımaktadır.

SÜPER TV IPTV kalitesini deneyimlemek için satın al sayfamızdan herhangi bir paketi satın almanız yeterlidir.

Yeterli canlı destek saatleri ve canlı destek kanalının birden fazla olması müşterilerimizin bize ulaşmasını kolaylaştırıyor. Abonelerimizin büyük bir yüzdesi referans yolu ile SÜPER TV IPTV yi tercih ediyor.

Birçok platformda yayınlanan yüzlerce kanala tek noktadan erişim sağlayabilmek için SÜPER TV IPTV nin mutlu aboneleri arasına katılmaya davetlisiniz!

Kaliteli
Yayınlarımız son derece kaliteli olup kesinti, takılma yaşamazsınız.
Profesyonel Ekip
Ekibimiz tamamen profesyonel kişilerden oluşmakta olup her türlü sorununuzda çözüm üretmek için hazırız.
Güvenilirlik
Firmamız alanında uzman kişilerle çalışmakta olup, 5 yıldan fazladır deneyimi mevcuttur. Müşterileri üzerindeki güveniyle her zaman olduğu gibi hizmet vermeye devam etmektedir.

Biz Nasıl Çalışırız ?

Organizasyon Yönetimi
Siz İptv satın almaya karar verirsiniz, biz sizin için İzlemek istediğiniz platformlar için tüm ayarlamaları anında yaparız.
Anlık Çözüm
Herhangi bir sorun anında, iletişime geçtiğiniz an sizin için tüm düzenlemeleri yaparız. Sorun çözümü için anında destek.
7/24 iletişim
Bizimle iletişime geçmek çok kolay. Whatsapp ve Telegram üzerinden anlık iletişim kurabilirsiniz.